Blog je v provozu jen na část uvazku Děkujeme za Pochopení !!


Other People - Seznámení

17. listopadu 2009 v 21:16 | SimsThe2 Team → Mikyy >.<
Komix se bude odehrávat v tomhle století, ovšem je o rodině, která se ,zasekla' v úplně jiném století, navíc tohle nejsou tak docela obyčejní lidé, nejstarší z nich žije již 210 let. Jsou to totiš upíři, žijí v utajení, ale jak dlouho?

Jmenuji se Mabel, asi si říkaáte: "Ježíš, co je to za jméno?" Nojo, má to dlouhou historii, jméno mi dala matka v roce 1899, kdy bylo docela běžné a oblíbené, z řčehož plyne, že, je mi 110 let, pokud dobře počítám. Nevypadám na 110, co? Jo, umřela jsem v 16, takže tahle podoba mi zůstane už napořád. Mě se bát nemusíte, stejně jako ostatní členové rodiny se živím pouze zvířecí krví, která mi ovšem nedá sílu jako lidská. Našla jsem v sobě vlastnost, která se někdy opravdu hodí, a sice když se soustředím, tak pomocí myšlenek můžu někomu změnit chování, podle toho, jak se mi to právě hodí. Velice užitečné....

Tohle je můj o 2 roky mladší bráška Bradley, proměnili ho až rok po mě, takže je mu vlastně 15 let, chápete ne? Je to takovej hajzlík a průseráž, vždycky když se něco stane, tak víme kam jít, vždycky za to může on. Ale ne, v hlouby (musíte jít opravdu hodně hluboko) je vážně moc hodnej. Radši nebudeme počítat, kolik zabil lidí, ok? :D

Sofia, moje máma, opravdová máma, protože ,titul' upírů se po nás dědí již po staletí. Je to nejpopulárnější upírka, ze které mají všichni tzv. bobky. Ostatně celá naše rodina je něco jako VIP v našem světě, jsme hlavy upírů, protože jsme rodina čistokrevných upírů. Máma žije už téměř 200 let, to je doba, že ju to tu ještě baví... Sofia celou naši rodinu krotí, je něžná a milující manželka.

Táta Cole, velice zajímavá osobnost, 210 let starý upír, jeden ze šlechticů, ovšem nechěl ryskovat, že by někoho zabil, ak se raději stáhl a nyní už si ho nikdo nepamatuje, jen historyci přemýšlí, kam se vypařil. Byl jeden z nejslavnějších princů, ovšem nikdo netušil, že celá královská rodina se skládá z čistokravných upírů. Alespoň někdo byl v té době inteligentní a nechtěl vyvolat masové vymírání a nepokoje.

Doufám, že se Vám úvod líbí...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama