Blog je v provozu jen na část uvazku Děkujeme za Pochopení !!


Úvodní díl ke komixu Čarodějka

23. února 2009 v 21:07 | SimsThe2 Team>Luciaaas
Teprve šestnáctiletá Amy byla zasvěcena do cesty čarodějnictví.Její učitelka Frolnis je čarodějnice již 300 let ,takže se od ní Amy má co učit!Je tu,ale jeden malý problém.Její rodiče nemají ani potuchu že je čarodějnice a také se to nesmí nikdy dozvědět.Každý večer odletá pryč-do kouzelného světa.Nemyslete si však že když je čarodějnice nemá žádné povinosti.Ba naopak.Musí chodit do školy,mít nádobí a pomáhat rodičům s mladší sestričkou Katty."Bezva mamka už spí"Promnula si ruce Amy,když uviděla spící matku."Musím rychle jít dnes mám zkoušku z čarodějnictví.Koná se každým rokem,aby si staré čarodějnice ověřily zdaly jsou jejich učni dost vzdělaní a disciplinovaní a vědí jak se má s kouzly zacházet.


Pomalu jsem se po špičkách vyplížila z máminy ložnice tak ,abych jí nevzbudila.Už,už se mi zdálo že se mamka probouzí,ale naštěstí se mi podařilo dostat se do mé komnaty ,kterou mám ukrytou až za domem.


Před kažkou výpravou do temného paláce si musím přečíst kouzelnou knihu,abych se předem poučila o zákazech a pravidlech.Navíc musím studovat,když jdu za chvíly ke komisi.A,už musím jít jinak zmeškám a to bych si nepřála.


Nasedla jsem na koště a...sakra!Nefunguje mi koště!"Košťátko vzhůru leť a bude to jak by smet!"Opakovala jsem stále,ale mé košťátko nereagovalo.Co teď budu dělat?!Nestihnu zkoušku!Když najednou jsem zahlédla ...Pokračování příště.

Prosím toto je můj úplně první komix takže na to berte ohled.Děkuji.Jinak vám chci říct že je to jen takové kraťoučké jako úvodní díl jako na nalákání.Brzo bude první díl.Mom,I find you se zpoždí z důvodu toho že už tu simku jaksi nemám ):
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DoOmi DoOmi | Web | 6. března 2009 v 19:18 | Reagovat

supér

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama